Wigilia szkolna.


W czwartek 22 grudnia spotkaliśmy się w sali wiejskiej w Górce Duchownej na Wigilii. Wśród zaproszonych gości byli: Przewodniczący Rady Gminy Lipno, Pan Bartosz Zięba, a także sołtys Górki Duchownej, Pan Lech Knop 🎄
Obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez uczniów pod opieką Pani Kamili Owczarczak i Pani Małgorzaty Jankowskiej oraz bożonarodzeniowy koncert skrzypcowy w wykonaniu Marysi Kamzelak – uczennicy klasy 4 w edukacji domowej🎄
Pani Dyrektor Joanna Strzelecka życzyła wszystkim zebranym błogosławionych Świąt i miłości. Równie piękne życzenia złożył całej społeczności szkolnej Pan Przewodniczący Rady Gminy Lipno 🎄
Dzieliliśmy się opłatkiem, wręczaliśmy prezenty, a nawet zrobiliśmy sobie świąteczne sesje zdjęciowe wśród przepięknej dekoracji na scenie, którą wykonała w całości Pani Monika Nyczka, mama Igora – ucznia klasy 6 w edukacji domowej 🎄
Potrawy wigilijne w postaci pierogów i barszczu przygotowały mamy z Rady Rodziców, a ciasta i owoce jak zwykle zapewnili rodzice naszych uczniów 🎄
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasza szkolna Wigilia była tak pięknym wydarzeniem, a także wszystkim, którzy wzięli w niej udział 🎄 Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku