Leszczyńskie BYKI w szkole.


Leszczyńskie BYKI w naszej szkole.😃📣
W październiku nasza szkoła wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez Unię Leszno pt.: „Spotkania na 6-tkę”. Zadanie polegało na tym, by wymyślić i przesłać klubowi zaproszenie na spotkanie. No i się udało…. 🤩👍 🤍💙🤍💙🤍
Żużlowcy odpowiedzieli na wszystkie nurtujące pytania, rozdali autografy oraz zapozowali do wspólnego zdjęcia.Uczniowie byli zachwyceni.🤩
Serdecznie dziękujemy za odwiedziny.🤍🥰💙 Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i ludzie stoją Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i motocykl Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją i rower Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie stoją Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób i ludzie stoją