Leszczyńskie BYKI w szkole.


Leszczyńskie BYKI w naszej szkole.??
W październiku nasza szkoła wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez Unię Leszno pt.: „Spotkania na 6-tkę”. Zadanie polegało na tym, by wymyślić i przesłać klubowi zaproszenie na spotkanie. No i się udało…. ?? ?????
Żużlowcy odpowiedzieli na wszystkie nurtujące pytania, rozdali autografy oraz zapozowali do wspólnego zdjęcia.Uczniowie byli zachwyceni.?
Serdecznie dziękujemy za odwiedziny.???Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i motocyklMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją i rowerMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 8 osób i ludzie stoją